SSS

 

Ben Bir Blog Yazarıyım Şovmen Değil

Merhaba Arkadaş'lar ben Sinan Tektaş, 2007 yılında blog yazmaya başladıktan bir süre sonra yaşadığım şehirde benden başka blog yazarının olup olmadığını merak etmiştim.

Zamanla Diyarbakır’da blog yazan diğer arkadaşlarla da tanıştım fakat yıllar içerisinde o arkadaşlar blog yazmayı bıraktılar.

Bundan dolayı farklı arayışlara girdim ve asla blog yazmaktan vaz geçmedim, hiç niyetim'de yok bırakmaya açıkçası.

Hayatım boyunca farklı alanlarda bir çok blog, web siteleri ve YouTube'de içerik üretip yazılar yazdım, Sinan Tektaş adında, yani her yerde kendi İsmimi kullandım.

Bir blog yazarı olarak halen büyük bir merak ve hevesle yazdığın  onlarca blog var.

Onlardan bazıları diwun.com otopazarla.com ve kendi ismim olan sinantektas.com adlı bloglarda içerik üretmeye ve yazmaya devam etmekteyim, 2007'den bu güne geçen seneler içinde elbette gerek fiziksel gerek ise maddi konularda dolayı  sıkıntılar çektiğim oldu elbette.

Geçen samimi bir Arkadaşım bana, ee meşhur Sinan  Tektaş bu güne kadar kazandıkların ile bize bir şeyler alırsın artık dediğinde, açıkçası dalga geçtiğini anlamıştım ama yinede gel sana bir yemek ısmarlayım dedim o sadece güldü, bu beni biraz düşündürdü ve neden Türkiye'de blogger'lerin hiç değeri yok neden.

Ney'se' bu konuyu saatler'ce uzatabiliriz lakin şimdilik kalsın daha sonra fırsatını bulursam devam ederiz.

Yorumlar
Resim eklemek için:
[image] image_url [/image]

Bir kod bloğu eklemek için:
[code] your_code [/code]

Teklif eklemek için:
[quote] your_quote [/quote]

Bağlantı eklemek için:
[link] your_link_text | link_url [/link]