Diwun.com isimli bu kişisel ve sosyal içerik platformu şahsi bir site olup, tarafımca veya yetki verdiğim yöneticiler tarafından yönetilmektedir.

Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Kuralları

Diwun.com’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

Diwun.com‘a gönderilen yorumlar genellikle denetimden geçmeden yayınlamaktadır.
Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz.
Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Diwun.com’un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

Diwun.com‘a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Kullanım Şartları hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için iletişim sayfamızdan detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

DİĞER SAYFALARIMIZ

ANA SAYFA

GİZLİLİK

ÇEREZ

HAKKINDA

FORUM

KULLANICI SÖZLEŞMESİ

KULLANIM ŞARTLARI

İÇERİK

TOPLULUK KURALLARI

İLETİŞİM

GRUPLAR

Diwun.com‘da yer alan içerikler “bazı adventorial içerikler hariç” çok sayıda yazarımız tarafından bizzat Diwun.com için oluşturulmuş’tur ve her HAKKI SAKLIDIR.

Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına ya da sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

  1. Bu yazı Diwun.com ‘dan alınmıştır.
  2. Kaynak: diwun.com