içinde

Akrep Silahlarla Saldırdılar: İki Aile Arasındaki ‘Eski Sevgilim’ Dedikodusu Çatışmaya Dönüştü

Akrep Silahlarla Saldırdılar: İki Aile Arasındaki ‘Eski Sevgilim’ Dedikodusu Çatışmaya DönüştüAkrep Silahlarla Saldırdılar: İki Aile Arasındaki ‘Eski Sevgilim’ Dedikodusu Çatışmaya Dönüştü

Çevredekilerin bildirmesi üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, ilk müdahalelerinin ardından ambulanslarla Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Adana’da, ‘eski sevgilim dedikodusu’ nedeniyle komşu iki aile arasında başlayan husumetin ardından Ali B. (24), kardeşi Y.B. (17) ve akrabalarının düzenlediği silahlı saldırıda İsmail Demir (36) hayatını kaybetti, 3 kişi de yaralandı. Silahlı saldırı anı ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Çevredekilerin bildirmesi üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, ilk müdahalelerinin ardından ambulanslarla Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Tedaviye alınan yaralılardan İsmail Demir, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Diğer yaralıların ise tedavisinin sürdüğü öğrenildi. Olay yerine gelen Cinayet Büro Amirliği ekipleri, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

İki aile arasında yıllar önce başlayan husumetin, saldırıda yaralanan Hüseyin D.’nin, saldırganlardan Ali B. ile Y.B.’nin ağabeyi Ahmet B.’nin (26) dini nikahla birlikte yaşadığı Nazlı A. ile daha önceden sevgili olması ve bu konuda dedikodu yapması nedeniyle başladığı öne sürüldü.

Bu nedenle Hüseyin D. ile Ahmet B.’nin kavga ettiği, aile büyüklerinin araya girmesiyle barış sağlandığı öğrenildi ancak Hüseyin D.’nin ağabeyi İsmail Demir’in 2 yıl önce Ali ile ağabeyi Ahmet B.’yi tabancayla yaraladığı ve tutuklandığı öğrenildi.

Bu nedenle iki aile arasında yeniden husumetin başladığı, Ahmet B.’nin kardeşlerinin de yakın zamanda cezaevinden çıktığını öğrendikleri İsmail Demir’in evine gittikleri belirtildi.

Ne düşünüyorsun?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dakikalar İçinde 240 Bin Dolar Yok Olmuştu: Binance Türkiye’ye İhtiyati Haciz

İBB’den Dikkat Çekici Uygulama: İstanbul’da ‘Tsunamiden Kaçış’ Tabelaları