Median UI 1.6 Blogger Teması

 

Median kullanıcı arayüzü , Modern Blogger Şablonunu kullanıyorMedian UI 1.6 sürümü için Başlık Özellikleri Gönderilerini Takip Et, Tek Tıkla Karanlık mod, Otomatik içerik tablosu vb. gibi bazı harika özellikler ve işlevler sağlayın. Bu Ücretli Blogger şablonudur, ancak kesinlikle bu şablonun (Orijinal) Premium'unu sağlarım. Bedava.

Kendi Araçlarınızı oluşturabilir ve bunları blog web sitenize ekleyebilirsiniz. Bu, blogunuzun görünümünü ve hissini değiştirir. Bu makale için, bu şablonun Özelliklerini ve tam özelleştirmeyi tartışacağız.


Medyan UI 1.6 , günümüzün en iyi SEO dostu, yüksek düzeyde optimize edilmiş, AdSense dostu, temiz, benzersiz özelliklere sahip en gelişmiş, süper hızlı Blogger şablonundan biridir. Median UI Blogger şablonundaki pano UI tasarımı o kadar etkileyici ve benzersiz ki herkes buna bayılacak. Medyan kullanıcı arayüzü , Modern Blogger Şablonunu kullanıyor. Median UI 1.6 sürümü için Başlık Özellikleri Gönderilerini Takip Et, Tek Tıkla Karanlık mod, Otomatik içerik tablosu vb. gibi bazı harika özellikler ve işlevler sağlayın. Bu Ücretli Blogger şablonudur, ancak kesinlikle bu şablonun (Orijinal) Premium'unu sağlarım. Bedava.

Kendi Araçlarınızı oluşturabilir ve bunları blog web sitenize ekleyebilirsiniz. Bu, blogunuzun görünümünü ve hissini değiştirir. Bu makale için, bu şablonun Özelliklerini ve tam özelleştirmeyi tartışacağız.

Medyan Kullanıcı Arayüzü 1.6

Günümüzün en iyi SEO dostu, yüksek düzeyde optimize edilmiş, AdSense dostu, temiz, benzersiz özelliklere sahip en gelişmiş, süper hızlı Blogger şablonundan biri. Median UI Blogger şablonundaki pano UI tasarımı o kadar etkileyici ve benzersiz ki herkes buna bayılacak.


Şablon Ayrıntıları

Ad: Medyan Kullanıcı Arayüzü


Sürüm :v1.6


Düzen : Duyarlı


Ücretsiz Sürüm :Evet


Premium Sürüm : $9


Oluşturma tarihi :10 Mayıs 2021


Yeni Özellikler:

Menü ekranı 3 sütuna bölünmüştür, bu da diğer modellerden farklı olarak yapılır, çünkü ilk sütun daraltılabilir bir gezinme menüsü içindir. Bu şablon, diğer bloglardan farklı görünen bir blog oluşturan bir web uygulamasına benziyor. Bu kavram aynı zamanda Google Adsense, Google Drive gibi büyük web siteleri tarafından da kullanılmaktadır.


Bu örnekte, yazar, sonuçta Orta Kullanıcı Arayüzü ile sonuçlanan bir blog panosu öğesinin uygulamasını test etti; bu, haber konuları için önerilen, ancak hiçbir şekilde olması amaçlanmayan bir kullanıcı arayüzüdür. Diğer temalar için uygun değildir.