Asya Kasap Kimdir? Nerelidir?


Asya Kasap Kimdir Nerelidir


 Sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile sık sık gündem düşmeyen Asya Kasap, dizi ve film yapımlarıyla da merak ediliyor. İşte Asya Kasap hakkında merak edilenler. Asya Kasap hayatı ve biyografisi. 

ATV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Adı Sevgi dizisi, 13 Mart Pazar akşamı izleyicilerle buluşan. 

Fragmanlarıyla büyük bir ilgi uyandıran Adı Sevgi, güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip. Yeni dizi birbirinden kıymetli oyunculara sahip olsa da en çok aranılan ve merak edilen isimlerden biri de Asya Kasap oldu.

 Adı Sevgi dizisinde Zeynep Aydan'ı canlandıran Asya Kasap kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İşte Asya Kasap  hakkında merak edilenler ve detaylar haberimizde...

Aldığı Roller?

  • Adı Sevgi (Zeynep, TV Dizisi 2022)
  • Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı (Adelina, TV Dizisi 2021)
  • Saygı (Cemre, TV Dizisi 2020)
  • Sen Anlat Karadeniz (Melek, 2019)
  • Ege'nin Hamsisi (İpek Parlak, 2018)

Sinema gündeminde sık sık kendine yer bulan ve sosyal medya açıklamaları ile dikkat çeken Asya Kasap merak konusu oldu. İşte Asya Kasap hakkında merak edilen Asya Kasap kimdir, Asya Kasap hayatı ve biyografisi gibi konuların detayları… diwun.com okumaya devam edin. 

ASYA KASAP KİMDİR?

Asya Kasap 29 Eylül 2001 (18 yaşında) tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Eğitim hayatına İzmir'de başlayan Asya Kasap İlkokul' da oyunculuğa karşı ilgi duymaya başladı ve lise yıllarında oyunculuğu profesyonel olarak yapmak istedi. Daha sonra İzmir'den İstanbul'a geldi ve oyunculuk eğitimlerine başladı. 2017 yılında oyunculuk eğitiminin ardından ilk kez TRT ekranlarında yayınlanan bir Ege dizisi olan "Ege'nin Hamsisi" dizi filminde "İpek Parlak" rolüne hayat verdi. Burada canlandırdığı rol ile izleyicinin dikkatini çekerek iyi bir hedef kitlesi yakalayan güzel oyuncunun bir anda hayran kitlesi çoğalmaya başladı. Ardından bu süreci 2019 yılında "Sen Anlat Karadeniz" dizisinde "Melek" rolünü aldı.

Asya Kasap Boyu  Yaşıkaç?

Güzel oyuncu Asya Kasap 20 yaşında, terazi burcu’dur. Boyu 1.60 cm, kilosu ise 47’dir. 

Resmi instagram hesabını @asyaakasap kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 32bin civarındadır.

Sevgilisi varmı? Varsa kim?

Bu soru da hayranları tarafından merak ediliyor, ancak bu konu hakkında henüz magazin dünyasına yansıyan herhangi bir bilgi, haber bulunmamaktadır.