Global Notification

Telegram Sohbet info

Pentagon'un Elinde Uzay gemisimi Var!
Yer imi

Pentagon'un Elinde Uzay gemisimi Var!

Mekale: Pentagon'un Elinde Uzay gemisimi Var!

Bilime dair herşey Türkiye'nin Bilim sitesi diwun.com. Çevrimiçi ücretsiz olarak okuyabileceğiniz Arkeoloji Mitoloji, Antropoloji, Paleontoloji ve Bilgilersunuyoruz.

Okumak Pentagon'un Elinde Uzay gemisimi Var!


New York Times: Pentagon'un Elinde Uzay gemisi var iddası!

Bildiğimiz gibi hayat, koronavirüs pandemisinden bu yana, ülkelerin gizemli, hızla yayılan bir virüse yanıt vermek için mücadele etmesini bıraktığını değiştirdi. Bazıları için, insanlar "yeni normal" denilen düzeye uyum sağlamaya çalıştıkça günler sonsuza kadar devam eder. Koronavirüs bu olağandışı yılın kahramanı olmasına rağmen, diğer olaylar da meydana geldi ve hızla gelişen bir haber döngüsünün ortasında uzun süredir kayıp bir hafıza oldu. Ve bu 2020'de neyi özleyebilir? Pentagon'un gizli UFO programı çalışmaya devam etsin ve yakında evren algımızı tamamen değiştiren şaşırtıcı bir keşif ortaya çıkarabilir.

Bu Arazide Üretilmeyen Araçlar!

ABD hükümeti yıllardır UFO soruşturmasına resmi katılımı konusundaki pozisyonunu defalarca değiştirdi.

Şubat ayında, bir Pentagon sözcüsü bilim ve teknoloji dergisi Popular Mechanics'e, insansız hava araçlarını (İHA'lar) ve açıklanamayan diğer hava olaylarını araştırmak için bir hükümet programı varsa, fonların Ancak Popular Mechanics gizli programı araştırdığında, çok sayıda kaynak hala işlevsel olduğunu söyledi.

New York Times Gazetesinde Yeni Bir Rapor Bu Haberi Doğruladı

UFO soruşturma birimi şu anda "gizli konularla ilgilenen" Deniz İstihbarat Ofisi'nde. Ekip, insansız hava aracı manzaralarının "toplanmasını ve raporlanmasını" standartlaştırmayı ve "bulgularının en azından bir kısmını" yılda iki kez kamuya açıklamayı hedefliyor. Haziran Senatosu komite raporunda, birimin tanımlanamayan hava olaylarının karşıt yabancı hükümetlerle olan bağlantılarını ve ortaya koydukları tehdidi ortaya çıkarması için 2021 için bir bütçe onaylandı.

ABD Askeri varlıkları ve Kurulumları

Senato İstihbarat Özel Komitesi'ne başkanlık eden Senatör Marco Rubio, son yıllarda ABD Askeri Üsleri üzerinde akan tanımlanamayan uçakların gerçek kökenini bilmek konusundaki ilgisini kabul etti. Rubio, "Çinliler, Ruslar veya başka bir düşmanın" bu tür bir faaliyette bulunmalarını sağlayacak hiçbir teknolojik sıçrama yapmadığını umduğunu söyledi.
Bu İHA'lar Uzaylı düşmanlardan gelmiş olsa da, diğer olasılık, kökenlerinin bu gezegenin herhangi bir yerinden tanımlanamamasıdır. Burası New York Times'ın "bombayı düşürdüğü" yerdir.

Orijinal UFO programını finanse etmekte kullanılan eski Nevada senatörü Harry Reid, The Times'a dünya çapında kazaların meydana geldiğini ve geri kazanılan malzemelerin üzerinde yıllarca gizlice çalışıldığını söyledi.
Kamu sözleşmeleri bağlamında havacılık şirketleri.

Pentagon'un orijinal UFO programında danışman olarak çalışan astrofizikçi Eric Davis, The Times'a bazı materyalleri inceledikten sonra karasal olmadığına karar verdiğini söyledi. Aslında Davis, Mart ayında bir savunma bakanlığı (DoD) ajansına, bu arazide yapılmayan sıra dışı araçlardan malzemelerin geri kazanılması hakkında bilgi verdi.

Dünya Dışı İfşa Kronolojisi

Dünya Dışı İfşa Kronolojisi
Artık "Büyük Uzaylı İfşası" kapısında olduğumuzdan şüphe yok ve büyük olasılıkla seçilen yıl bu 2020'dir. New York Times raporu ve ekibin fenomenlere ilişkin bulgularının beklenen kamuya açıklanması. uçak tanımlamıyor, Pentagon'un tartışmalı UFO soruşturmasıyla ilgili en son bilgiler.

Nisan ayında, ABD Donanması, savaş uçakları tarafından kovalanan UFO'ların görüntülerinin UFO rönesansını başlatan ilk kez çevrimiçi sızdığı birkaç yıl sonra, resmi olarak tanımlanamayan hava araçlarını gösteren üç video yayınladı. Pentagon, 2019'da Donanma pilotlarının çektiği üç videonun aslında "açıklanamayan hava fenomenleri" gösterdiğini, ancak görüntülerin asla yayınlanmaması gerektiğini de kabul etti. Daha sonra, Nisan ayında Donanma, videoları ABD hükümetinin bilgilerinin kamuya tamamen veya kısmen ifşa edilmesine izin veren bir yasa olan Bilgi Özgürlüğü Yasası (FOIA) sayfasına gönderdi.
Videolar ilk olarak 2017 ve 2018'de The New York Times ve To The Stars Sanat ve Bilim Akademisi tarafından yayınlandı, eski Blink-182 grup üyesi Tom tarafından kurulan bir UFO araştırma grubu, DeLonge. Akabinde Savunma Bakanlığı, "halk arasında dolaşan görüntülerin gerçek olup olmadığı veya videolarda daha fazlası olup olmadığı konusunda yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için" videoları yayınladı.

Kuşkusuz, gezegenimizde akıllı dünya dışı yaşamın varlığının resmi açıklamayla gerçekten tarihi bir şeye tanık oluyoruz. Bunun beklediğimiz gibi olmadığı, örneğin bir cumhurbaşkanının veya diğer dünya gemilerinin gökyüzümüzden inen resmi bir konuşması değil, daha sonraki resmi bilgi ve onaylar şeklinde olduğu doğrudur. . Ama bütün bunlar bizi aynı noktaya getiriyor, uzaylılar milyonlarca yıldır bizimle birlikte.


Dünya dışı "Büyük İfşa" nın kapısında mıyız? Neden dünyanın küresel bir salgının kontrolünde olduğu bir yıl olan 2020 seçildi?


Rekomendasi

Yorumlar (0)